شما اینجا هستید
اجتماعی » پیام تبریک شهرداران کلانشهرهای ایران به شهردار تهران

پیام تبریک شهرداران کلانشهرهای ایران به شهردار تهران
شهرداران کلان شهرهای ایران طی نامه ای به دکتر پیروز حناچی انتصاب وی را به سمت شهردار کلان شهر تهران تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه مجمع ، شهرداران ۱۴ کلانشهر ایران، یعنی شهرداران کلانشهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، ارومیه، قم، کرج، اهواز، رشت، همدان، اراک ، کرمان، کرمانشاه و زاهدان و همچنین مدیر دبیرخانه مجمع شهرداران این کلانشهرها ، طی نامه ای انتصاب دکتر پیروز حناچی را با اهتمام و مشارکت خردمندانه و رای اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر تهران به عنوان شهردار کلان شهر تهران تبریک گفتند.
متن این نامهبه صورت ذیل می باشد:

 ” رأی اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران به جنابعالی بعنوان مدیری متخصص در حوزه مدیریت شهری و چهره ای ملی و دانشگاهی فصل جدیدی را در فرآیند توسعه کلانشهر تهران گشود.
بر همین اساس ما شهرداران مجمع کلانشهرهای ایران این انتخاب و انتصاب شایسته را که متقارن با ایام ولادت پیام آور رحمت و مهربانی حضرت محمدبن عبدا…(ص) میباشد تبریک و تهنیت می گوییم .
بدون تردید تجارب ارزنده علمی و عملی جنابعالی در عرصه های گوناگون که آشنا به مسائل مدیریت شهری بوده و منشاء خدمات ارزشمندی است و برای کلانشهر تهران که نیازمند مدیری متعهد، متخصص و توانمند در سطح کلان مدیریت شهری می باشد تأثیری شگرف خواهد داشت و انشاا… شاهد توسعه همه جانبه آن کلانشهر در تحقق شعار مبتنی بر علم و درایت جنابعالی یعنی ” تهران شهری برای همه” خواهیم بود.
از خداوند متعال موفقیت روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ، تحقق منویات مقام معظم رهبری و شهروندان محترم تهران مسألت می نماییم. “

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند