شما اینجا هستید
آخرین اخبار » مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران با استاندار البرز دیدار کرد

مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران با استاندار البرز دیدار  و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر عزیزالله شهبازی استاندار البرز شامگاه پنجشنبه در دیدار با سید ضیا هاشمی به تشریح ظرفیت های استان البرز پرداخت و گفت: البرز بستر امنی برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی است که این فرصت های کم نظیر باید به نحو مطلوب اطلاع رسانی شود.

شهبازی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید دستاوردهای بزرگی را رقم زده افزود: مردم باید از خدمات خدمتگزاران خود در نظام و دولت آگاه شوند تا امید و نشاط بیشتری داشته باشند.

استاندار البرز ادامه داد: اکنون استکبار با هجمه های رسانه ای و تبلیغاتی درصدد ایجاد اختلال در نظم و اقتصاد کشور است از این رو باید رسانه ها آگاهانه و هوشیار در راستای خنثی نمودن دسیسه ها اقدام کنند.

شهبازی گفت: جمهوری اسلامی با شعار استقلال و آزادی به پیروزی رسید و این امر دشمنان را آزرده خاطر کرده از این رو همواره به دنبال مقابله با این اهداف بوده اند.

استاندار البرز افزود: نظام جمهوری اسلامی همواره از تنگناهای دشمنان سربلند خارج شده و به طور قطع با اتحاد و انسجام از این برهه حساس نیز عبور خواهد کرد.

وی همچنین با قدردانی از حسن اعتماد وزیر کشور که در تعاقب آن اعتماد هیات وزیران را همراه داشت، عنوان کرد: در البرز، برنامه محور در راستای تحقق اهداف نظام و برنامه های دولت اقدام خواهم کرد.

دکتر شهبازی گفت: در روز معارفه رسمی از برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود در این استان اطلاع رسانی خواهم کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند