شما اینجا هستید
آخرین اخبار » همایش استارت آپ های اجتماعی و نوآورانه

نخستین همایش استارت آپ های اجتماعی و نوآورانه در دانشگاه تربیت مدرس تهران
نخستین همایش استارت آپ های اجتماعی و نوآورانه با حضور معاون مشارکت های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور و با تقدیر از دانشجویان نخبه به دلیل ارائه ایده های نوآورانه و استارت آپ های اجتماعی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
دکتر کمال اکبری معاون مشارکتهای سازمان امور اجتماعی وزارت کشور در نخستین همایش استارت آپ های اجتماعی و نوآورانه با بیان اینکه موضوعات اجتماعی و آسیبهای اجتماعی امروز مبحث مهم روزمره جامعه شده است افزود: بسیاری از مسائل اجتماعی جدید است و باید نوع نگاه هم عالمانه و جدید و خلاقانه باشد و بر همین اساس باید به دانشگاه ها رجوع کنیم.
اکبری افزود: راه هایی که نخبگان می اندیشند در بسیاری مواقع پرکاربردترین و کم هزینه ترین راه ها برای پویایی در موضوعات مختلف اجتماعی است.
وی خاطرنشان کرد: به دنبال تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی از سال ۹۵ سازمان امور اجتماعی وزارت کشور شکل گرفت تا مسائل اجتماعی کشور را رصد و پیگیری کند تا بتواند دستگاه های مختلف کشور را برای حل مسائل اجتماعی در کنار هم قرار دهد.

دکتر احمدی رییس دانشگاه تربیت مدرس نیز از عزم دانشگاه بر همکاری در حوزه اجتماعی با وزارت کشور نکاتی را عنوان نمود.

علیرضا خورسند مدیر رویداد ایده های نوآورانه و استارت آپ های اجتماعی نیز با بیان اینکه ۱۳ و ۱۴و ۲۰ و ۲۱ دی کارگاه های ایده ها و استارت آپ ها است گفت: این مستندات و طی این کارگاه ها برای تکمیل داوری ها لازم است و در مراحل کارگاهها از تمامی استانها درخواست حضور داشتیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند