شما اینجا هستید
آخرین اخبار » حضور پررنگ استان البرز در نمایشگاه بین المللی گردشگری

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز از حضور پررنگ استان البرز در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز فخرالدین صابری مدیر کل میراث فرهنگی استان در این باره گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. شعار نمایشگاه امسال گردشگری الکترونیک است و اداره کل استان البرز نیز با تمام قوا برای معرفی جاذبه های گردشگری این استان در غرفه ای به مساحت ۲۶۲ متر مربع در سالن ۳۸A دراین رویداد حضور خواهد داشت.

modirkol 300x300 - حضور پررنگ استان البرز در نمایشگاه بین المللی گردشگری

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز افزود که ما امسال با سه هدف در این رویداد مهم حاضر خواهیم بود:
۱_ مشارکت در یک رویداد مهم فرهنگی گردشگری که برد بین المللی خواهد داشت.
۲_ معرفی استان البرز به عنوان یک مقصد گردشگری در قالب دفاتر و شرکتهای خدمات مسافرتی، معرفی مراکز اقامتی و ارائه یک تصویر کلی و شفاف از جاذبه های گردشگری به ویژه بوم گردی .
۳_ ایجاد یک پل ارتباطی بین سرمایه گذاران و فعالان بخش گردشگری البرز با سایر سرمایه‌گذاران و فعالان در دیگر استان‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی.

صابری در پایان گفت:

امسال غرفه استان البرز را به عنوان نمونه ای کوچک و نمایشگاهی در مساحت ۲۶۰ مترمربع از کاروانسرای شاه عباسی کرج الهام گرفته و ایجاد کرده ایم تا بازدیدکنندگان محترم به صورت عینی با وارد شدن به غرفه استان البرز بتوانند حس قدم زدن در کاروانسرای شاه عباسی را داشته باشند و از آن فضا لذت ببرند ،در این بین ما برای بخش های مختلف خصوصی همچون آژانس ها مسافرتی، بوم گردی، هتل ها و واحدهای پذیرایی، فضاهایی را برای معرفیشان اختصاص داده ایم ،ما بدین وسیله از کلیه البرزنشینان و هموطنان خود در سایر استانها دعوت میکنیم از غرفه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بازدید کنند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند