شما اینجا هستید
آخرین اخبار » وظیفه مسئولین شهرستان نظرآباد در مقابل مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان نظرآباد چیست؟

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه نظرآباد، حجت الاسلام و المسلمین فلاح نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه مطرح کرد: وظیفه مسئولین شهرستان نظرآباد در مقابل مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان نظرآباد چیست؟

در پیام حجت الاسلام و المسلمین فلاح نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نظرآباد آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

الْيَوْمَ يَئِسَ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ دِينِكُمْ فَلَا تَخْشَوْهُمْ وَاخْشَوْنِ ۚ الْيَوْمَ أَكْمَلْتُ لَكُمْ دِينَكُمْ وَأَتْمَمْتُ عَلَيْكُمْ نِعْمَتِي وَرَضِيتُ لَكُمُ الْإِسْلَامَ دِينًا
امروز کفرپیشگان از [شکست] دین شما ناامید شده اند؛ بنابراین از آنان مترسید و از من بترسید. امروز دین تان را برای شما کامل و نعمتم را بر شما تمام کردم و اسلام را برایتان به عنوان دین پسندیدم.
photo 2019 02 12 11 30 06 2 300x300 - وظیفه مسئولین شهرستان نظرآباد در مقابل مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان نظرآباد چیست؟

درود خداوند بر حماسه‌سازان یوم‌الله ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور تماشایی خود یک بار دیگر جهانیان را میخکوب کردند و با لبیک به ندای ولی امر مسلمین، بر ولایتمداری خود صحه گذاشتند.این حضور تماشایی نمایش قدرت ، اتحاد مردمی و زمان شناسی به دشمنان اسلام و ایران است و نشان داد که تهدیدات دشمنان ملت را متحد تر میکند و باعث امیدواری دوستداران داخلی و خارجی انقلاب اسلامی می شود. نشان داد که عشق به انقلاب و ولایت  تحریم شدنی نیست و نشان داد که  رهبر انقلاب بهتر از همه ملت را شناخته اند.

حجت الاسلام و المسلمین فلاح نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نظرآباد  در ادامه خاطرنشان کرد: اماحال که مردم وظیفه خودشان را انجام داده اند نوبت مسئولان است.
مردم نشان دادن پای انقلاب و ولایت با توجه به شدیدترین فشارهای اقتصادی که مسبب اصلی آن منشا داخلی دارد و نه فشار های خارجی  ایستاده اند.
حال جایگاه مسئولین در حل مشکلات چیست؟
مسئولین باید پای کار بیایند و فارغ از منافع طلبی های حزبی ، تیمی و خانوادگی به مردم خدمت کنند و به فکر معیشت مردم باشند که باید قدر دان چنین مردمان فهیم و انقلابی بود.

در شهرستان نظرآباد
عملکرد مسئولین اعم از فرماندار، شهردار، بخشداران و شورای اسلامی شهر چه بوده؟
چه قدمی برای معیشت شهروندان برداشته شده و چه خدمات رسانی انجام شده؟
شهروندان از مسئولین انتظار دارند که بدانند  عملکردشان از زمان انتخاب و یا انتصاب آنها چه بوده؟

حجت الاسلام و المسلمین فلاح نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نظرآباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان نظرآباد نیز باید یاد آور چند نکته شد :
از متولیان و مسئولین فرهنگی برگزار کننده این راهپیمایی انتظار میرفت تا با دقت بیشتری عمل کرده و مانع پخش موسیقی دور از ارزش های اسلامی و ایرانی ، اجرای سرود توسط دختران در این مراسم پرشکوه میشدند. به امید روزی که مسئولین با عملکرد جهادی و انقلابی روزهای خوبی را  پیش روی مردم انقلابى شهرستان قرار دهند و به وظیفه قانونی خود عمل نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند