شما اینجا هستید
آخرین اخبار » وظیفه مسئولین شهرستان نظرآباد در مقابل مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان نظرآباد چیست؟

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه نظرآباد، حجت الاسلام و المسلمین فلاح نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه مطرح کرد: وظیفه مسئولین شهرستان نظرآباد در مقابل مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان نظرآباد چیست؟

در پیام حجت الاسلام و المسلمین فلاح نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نظرآباد آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

الْيَوْمَ يَئِسَ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ دِينِكُمْ فَلَا تَخْشَوْهُمْ وَاخْشَوْنِ ۚ الْيَوْمَ أَكْمَلْتُ لَكُمْ دِينَكُمْ وَأَتْمَمْتُ عَلَيْكُمْ نِعْمَتِي وَرَضِيتُ لَكُمُ الْإِسْلَامَ دِينًا
امروز کفرپیشگان از [شکست] دین شما ناامید شده اند؛ بنابراین از آنان مترسید و از من بترسید. امروز دین تان را برای شما کامل و نعمتم را بر شما تمام کردم و اسلام را برایتان به عنوان دین پسندیدم.

درود خداوند بر حماسه‌سازان یوم‌الله ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور تماشایی خود یک بار دیگر جهانیان را میخکوب کردند و با لبیک به ندای ولی امر مسلمین، بر ولایتمداری خود صحه گذاشتند.این حضور تماشایی نمایش قدرت ، اتحاد مردمی و زمان شناسی به دشمنان اسلام و ایران است و نشان داد که تهدیدات دشمنان ملت را متحد تر میکند و باعث امیدواری دوستداران داخلی و خارجی انقلاب اسلامی می شود. نشان داد که عشق به انقلاب و ولایت  تحریم شدنی نیست و نشان داد که  رهبر انقلاب بهتر از همه ملت را شناخته اند.

حجت الاسلام و المسلمین فلاح نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نظرآباد  در ادامه خاطرنشان کرد: اماحال که مردم وظیفه خودشان را انجام داده اند نوبت مسئولان است.
مردم نشان دادن پای انقلاب و ولایت با توجه به شدیدترین فشارهای اقتصادی که مسبب اصلی آن منشا داخلی دارد و نه فشار های خارجی  ایستاده اند.
حال جایگاه مسئولین در حل مشکلات چیست؟
مسئولین باید پای کار بیایند و فارغ از منافع طلبی های حزبی ، تیمی و خانوادگی به مردم خدمت کنند و به فکر معیشت مردم باشند که باید قدر دان چنین مردمان فهیم و انقلابی بود.

در شهرستان نظرآباد
عملکرد مسئولین اعم از فرماندار، شهردار، بخشداران و شورای اسلامی شهر چه بوده؟
چه قدمی برای معیشت شهروندان برداشته شده و چه خدمات رسانی انجام شده؟
شهروندان از مسئولین انتظار دارند که بدانند  عملکردشان از زمان انتخاب و یا انتصاب آنها چه بوده؟

حجت الاسلام و المسلمین فلاح نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نظرآباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان نظرآباد نیز باید یاد آور چند نکته شد :
از متولیان و مسئولین فرهنگی برگزار کننده این راهپیمایی انتظار میرفت تا با دقت بیشتری عمل کرده و مانع پخش موسیقی دور از ارزش های اسلامی و ایرانی ، اجرای سرود توسط دختران در این مراسم پرشکوه میشدند. به امید روزی که مسئولین با عملکرد جهادی و انقلابی روزهای خوبی را  پیش روی مردم انقلابى شهرستان قرار دهند و به وظیفه قانونی خود عمل نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند