شما اینجا هستید
آخرین اخبار » اتمام ترمینال سلام

علی رستمی سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به انجام مراحل چک نهایی و برطرف کردن ایراد در ترمینال سلام گفت: از نظر ما این ترمینال برای بهره‌برداری آماده است.

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به بازدید خود از ترمینال سلام گفت: ترمینال سلام تقریبا آماده بهره‌برداری است و اکنون در حال انجام ریزه‌کاری‌ها و چیدمان مبلمان در این ترمینال هستیم.

d05ff2d4 83d5 4e00 80c9 6282e242702e 300x300 - اتمام ترمینال سلام

رستمی ادامه داد: در واقع می‌توان گفت که این ترمینال در حال چک نهایی و برطرف کردن ایرادهای جزئی است که ممکن است در فرآیند ساخت رخ داده باشد.

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در خصوص زمان افتتاح ترمینال سلام نیز گفت: این ترمینال از نظر ما برای افتتاح آماده است. اما افتتاح آن باید از سوی مقامات کشوری صورت بگیرد، بنابراین زمان این اتفاق از سوی آن ها مشخص می‌شود.

رستمی به مذاکرات با شرکت‌های هواپیمایی برای انتقال پروازهایشان به ترمینال سلام اشاره کرد و افزود: علاقه زیادی در ایرلاین‌ها برای انتقال پروازها به ترمینال سلام وجود دارد. این فرصت خوبی برای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) است، چراکه تقریبا همه شرکت‌ها، مخصوصا شرکت‌های خارجی از این ترمینال استقبال کردند.

وی ادامه داد: در ابتدا با تعدادی کم، مثلا روزانه ۱۰ پرواز بهره‌برداری از ترمینال آغاز خواهد شد و به تدریج، به صورت ماهانه پروازهای ترمینال افزایش می‌یابد.

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در انتها گفت: امیدوارم با توجه به خدمات هوشمند و الکترونیک که برای راحتی و ارائه تسهیلات بیشتر به مسافران طراحی و ایجاد شده، مسافران بتوانند تفاوت را در این ترمینال احساس کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند