مصاحبه اصل ماجرا با معاون رئیس جمهور در حوزه گردشگری

5 ماه پیش
مصاحبه اصل ماجرا با معاون رئیس جمهور
Rate this post

مصاحبه اصل ماجرا با معاون رئیس جمهور در حوزه گردشگری

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری ورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  در پاسخ به خبرنگار پایگاه خبری اصل ماجرا در مورد گردشگری و پتانسیل های کشور ایران گفت: من در بازدید نمایشگاه گردشگری غبطه میخورم به این همه ظرفیت های گردشگری که داریم و هنوز نتوانسته ایم خوب معرفی کنیم.

Untitled 300x300 - مصاحبه اصل ماجرا با معاون رئیس جمهور در حوزه گردشگری

مونسان با اشاره به ضغف در حوزه معرفی ظرفیت های گردشگری بیان داشت: یک از نقاط ضعف ما در معرفی و تبلیغات است و در بازدید های این چندروز به این ضعف بیشتر پی بردم و باید در این زمینه بیشتر کار کنیم. هر چند منابع محدودی در اختیار داریم اما باید از تمام توان و پتانسیل های موجود برای معرفی داشته های کشور استفاده کنیم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به شعار گردشگری جهانی تحت عنوان گردشگری و دیجیتال  اضافه کرد: ادارات کل استانها موظف شده اند ستاد فضای مجازی تشکیل دهند تا از عمق نفوذ و گستره فضای مجازی برای معرفی ظرفیت ها و جاذبه های کشور بهره برداری بیشتری صورت گیرد.

مونسان تصریح کرد: همچنین پورتال جامع گردشگری کشور به نام ir.visitiran به دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

معاون رئیس جمهوری گفت: «با نگاه ویژه دولت و استانداران در سراسر کشور، آینده گردشگری کشور بسیار مطلوب و پررونق خواهد بود و سرمایه گذاری رو به رشد درحوزه گردشگری نشان از فضای پر سود وپردرآمد در حوزه گردشگری می باشد.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار