اداره شهر با جیب مردم پذیرفتنی نیست

5 ماه پیش
اداره شهر با جیب مردم پذیرفتنی نیست
Rate this post
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت ایجاد منابع پایدار برای شهرداری‌ها تاکید کرد و گفت: درآمدهای پایدار شهرداری‌ها نباید از جیب مردم و از طریق دریافت عوارض‌های متعدد تامین شود.

سید احسن علوی نائب رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد شهرداری تهران در تامین منابع مالی گفت: قرار نیست برای جبران نقدینگی شهرداری دست در جیب شهروندان کنیم .

احسن علوی نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال از نیازهای مهم کردستان است 300x300 - اداره شهر با جیب مردم پذیرفتنی نیست

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه تامین درآمدهای پایدار برای شهرداری‌ها اصلی انکارناپذیر است و شهرداری‌ها برای استقلال بیشتروعدم وابستگی به بودجه‌های دولتی باید منابع پایداری را برای خود در نظر گیرند. تصریح کرد: تامین منابع پایدار از جیب مردم با اخذ عوارض‌ متعدد پذیرفتنی نیست. تامین منابع پایدار شهرداری‌ها از طریق اخذ عوارض‌ متعدد از مردم درست نیست و این تنها فشار مضاعفی بر مردم است.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه درآمدهای پایدار شهرداری‌ها نباید از جیب مردم تامین شود، تصریح کرد: اخذ عوارض‌ متعدد به بهانه ساخت وساز و نوسازی ، تونل های شهری ، طرح ترافیک و … از مردم با توجه به شرایط اقتصادی زندگی مردم تصمیم اشتباهی برای ایجاد درآمدهای پایدار شهرداری‌ها است و مردمی که به واسطه تورم و شرایط بحرانی اقتصادی در تنگنا هستند نباید به عنوان منابع پایدار شهری داری ها نگاه شوند.

وی تصریح کرد: معتقدم باید راهکارهای پیش‌بینی شود که فشار اقتصادی به مردم وارد نشود.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار