شما اینجا هستید
آخرین اخبار » جاساز ۴۰ میلیاردی پودر و کپسول بدنسازی یک کامیون

جاساز ۴۰ میلیاردی پودر و کپسول بدنسازی و ۲۶۰ کیلو مواد مخدر در یک کامیون

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۴۰ میلیارد ریال پودر و کپسول بدنسازی قاچاق و ۲۶۰ کیلو مواد مخدر از یک کامیون خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی گفت : ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در اجرای طرح های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، شب گذشته حین گشت زنی در محور اصلی حاجی آباد به سیرجان به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند.

IMG13413495 300x300 - جاساز 40 میلیاردی پودر و کپسول بدنسازی یک کامیون

وی ابراز داشت: ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو ۱۶۰کیلوگرم تریاک، ۱۰۰ کیلوگرم حشیش  ، یک تن و ۲۷۲ کیلو پودر و ۳۳۱ هزار عدد کپسول بدنسازی قاچاق که به طرز ماهرانه ای در پوشش لوله و اتصالات در کانتینر جاسازی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهارداشت : در این رابطه ۲ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار ملکی ، ضمن تشکر و قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن یادآوری کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با آنها با قاطعیت برخورد می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند