تمام پروازهای بین‌المللی هما با وجود تحریم‌ها انجام می‌شود

5 ماه پیش
تمام پروازهای بین‌المللی هما با وجود تحریم‌ها انجام می‌شود
Rate this post

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تحریم‌های سخت علیه این شرکت گفت: اکنون تمام پروازهای هما با موفقیت انجام می‌شود.

فرزانه شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در مراسم پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس این شرکت ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و همچنین روز مهندس با اشاره به اینکه رشد و تعالی در سختی‌ها محقق می‌شود، گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شرایط سخت زیادی را پشت سر گذاشته است و اکنون نیز در جنگ اقتصادی و دوره تحریم‌های ظالمانه آمریکا قرار دارد.

35854 300x300 - تمام پروازهای بین‌المللی هما با وجود تحریم‌ها انجام می‌شود

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: بااین حال هما سرافرازانه تمام پروازهای اروپایی خود را انجام می‌دهد. علی رغم اینکه سرویس‌های لازم برای فعال کردن هواپیماها را در مقاصد خاصی دریافت نمی‌کنیم اما همه پروازهای خود را انجام می‌دهیم.

شرفبافی با اشاره به اینکه این اقدام بسیار سخت است و هوشیاری بالایی را می‌طلبد، گفت: فعالیت در این شرایط نیاز به مدیریت بسیار پیچیده و از جان گذشتگی بالا دارد تا پروازها به سلامت به پرواز دربیایند و به سلامت به زمین بنشینند.

وی ادامه داد: این که هما با شرکت‌های هواپیمایی دیگر مقایسه می‌شود جای سوال دارد چرا که هیچکدام از شرکت‌های هواپیمایی موجود در جهان، در این بازه طولانی تحت تحریم نبوده‌اند. هما با وجود تحریم‌های طولانی بسیار موفق است. خیلی از کشورها تحت تحریم‌های آمریکا قرار داشته‌اند و اکنون می‌توان وضعیت شرکت‌های هواپیمایی ملی آن‌ها را مشاهده کرد.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سابقه ۵۷ ساله فعالیت هما گفت: عملیات در شرایط تحریم فعالیت بسیار پیچیده‌ای بوده و بدیهی است که در این شرایط پشتکار کارمندان شرکت بسیار حیاتی خواهد بود. من از همین جا از این عزیزان تشکر می‌کنم.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار