شما اینجا هستید
آخرین اخبار » روحانی و ظریف باید درباره استعفا به مردم توضیح دهند

حاجی بابایی: روحانی و ظریف باید درباره استعفا به مردم توضیح دهند.

حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در واکنش به استعفای محمدجواد ظریف، گفت: استعفای فرمانده دیپلماسی اقتصادی به هر دلیلی در این شریط قابل قبول نیست.

5731296444448 1 300x300 - روحانی و ظریف باید درباره استعفا به مردم توضیح دهند

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، تاکید کرد: در جنگ اقتصادی به دیپلماسی اقتصادی در سطح بین‌المللی نیاز است، لذا استعفای فرمانده دیپلماسی اقتصادی به هر دلیلی در این شریط مورد قابل قبول نیست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در صورتی که اختلاف بین آقای رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه است، باید حل و رفع شود؛ استعفا راهکار نیست. از سوی دیگر به نظر این اقدام منافع ملی، اقدام ملی و خواسته مردم را دنبال نمی‌کند.

حاجی بابایی افزود: در چنین شرایطی رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه باید درباره استعفا به مردم توضیح دهند، رفتن وزرای کلیدی دولت در این شرایط خوب نیست زیرا در موقعیت سخت اقتصادی نباید صحنه را خالی ‌کنند، این اقدام برای ملت بزرگ ایران قابل توجیه نیست.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در چنین شرایطی وزرایی که به عنوان بِرند دولت آقای روحانی معرفی شدند باید بمانند و کار جهادی کنند، امیدواریم رئیس‌جمهور و آقای ظریف توضیح کامل و مشروحی در این خصوص ارایه دهند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند