شما اینجا هستید
آخرین اخبار » اختلاف سلیقه را به رسمیت بشماریم

رئیس شورای اسلامی شهر کرج: اختلاف سلیقه را به رسمیت بشماریم.

عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد: در ابتدای روی کار آمدن شورای پنجم شاهد اختلاف نظر و سلیقه اعضا در برخی تصمیم گیری‌ها از جمله انتخاب شهردار بودیم.

زارع درباره اختلاف نظرهای اعضای شورای شهر گفت: با توجه به اینکه برخی از اعضای شورا پیش از این در حوزه اجرایی تجربه نداشته و شناخت دقیقی هم از یکدیگر نداشتند، این اختلاف نظرها طبیعی بوده است. البته نباید این نکته را فراموش کرد که شورا محل تبادل آراء و نظرات متفاوت است و لزومی ندارد همه اعضا در تمامی مسائل یک نظر و همسو باشند.

رئیس شواری اسلامی شهر کرج افزود: باید به جایی برسیم که این اختلاف نظرها را به رسمیت بشناسیم چون به طور قطع مردم هم به دنبال شورایی نیستند که خنثی باشد و اعضای آن در تمامی مسائل هم عقیده باشند. آنچه در فرایند تصمیم گیری شورا اهمیت دارد این است که خروجی این تصمیمات به نفع شهر و شهروندان تمام شود.

زارع هم چنین افزود: با اطمینان می توانم بگویم در شورای پنجم در هیچ موردی پیش نیامده که اعضا در رای دادن به یک لایحه به جناح خاصی توجه کنند و یا رای دادن به یک لایحه را منوط به رای به لایحه دیگر بدانند. شورای پنجم با فرازو نشیب هایی که داشته طی یک سال و نیم گذشته به بلوغ رسیده و در راستای تحقق شعارهایش گام برمیدارد.

وی در باره مشکلات شهر کرج نیز عنوان کرد: همه ما میدانیم کلانشهر کرج از مشکلات زیادی در حوزه حمل و نقل و ترافیک، فضای سبزشهری، سرانه های ورزشی، فرهنگی، زیرساختهای عمرانی و … رنج می برد و نباید برای رفع آنها به معجزه امید بست.مشکلات کرج یک شبه به وجود نیامده که یک شبه رفع شود به همین دلیل از شهروندان درخواست می‌شود، صبور باشند و با تعامل مناسب با مدیریت شهری مسیر رفع کمبودها را هموار کنند.

رییس شورای اسلامی شهر کرج درانتها گفت: بدون شک با تعامل شورا، شهرداری و شهروندان این مشکلات رفع و کرج به شهری توسعه یافته تبدیل می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند