اسکان رایگان مسافران در راه مانده در شب برفی همدان

4 ماه پیش
اسکان رایگان مسافران در راه مانده در شب برفی همدان
Rate this post

اسکان رایگان مسافران در راه مانده در شب برفی همدان / هتل آرین همدان کلبه مهربانی

مدیر هتل آرین همدان، شب گذشته و در حالی که برف سنگینی در همدان باریده بود و مسافران و گردشگران بسیاری در راه مانده بودند، در اقدامی پسندیده و نیکو هتل خود را برای اقامت رایگان مسافران در راه مانده، در اختیار آن ها قرار داد.

حمید لطفیان مدیر هتل آرین همدان، شامگاه جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ در یک اقدام پسندیده بعد از بارش شدید برف در استان همدان و سوز سرما در این استان، اعلام کرد که به صورت داوطلبانه این آمادگی را دارد تا اتاق های هتل خود را به صورت رایگان در اختیار مسافرانی قرار دهد که در راه مانده اند.

این هتل سه ستاره شب گذشته و در حالی که برف شدیدی در همدان باریده بود و تعدادی از مسافران به خاطر بارش برف سنگین و نیز بسته شدن راه های مواصلاتی و برودت شدید هوا، به صورت رایگان میزبان ۱۲  نفر از مسافرانی شد که شب گذشته در راه مانده بودند.

علی مالمیر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان، در این باره گفت:  این اقدام هتل دار همدانی، یک اقدام پسندیده و ارزشمند است که ریشه در سنت های حسنه ایرانی و اسلامی دارد و امیدواریم در آینده نیز شاهد این گونه رفتارها از سوی هتلداران در سراسر کشور باشیم.

27474 300x300 - اسکان رایگان مسافران در راه مانده در شب برفی همدان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان افزود: هتلداران قشری زحمت کش و خدوم هستند که با جان و دل به ارائه خدمات به گردشگران و مسافران می پردازند و در بسیاری از حرکت های خیرخواهانه حضور و مشارکت دارند و همواره در کارهای خیر و خدا پسدانه نام آن ها به نیکویی نام برده می‌شود.

مالمیر افزود:  هتل آرین، در۵ طبقه احداث شده و دارای ۲۸ اتاق و ۱۰۰ تخته است که در خیابان تختی همدان واقع  شده است.

او افزود: این هتل خصوصی است و در شب گذشته به دلیل سرما و برف،۱۲ میهمان را به صورت رایگان اسکان داده است.

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار