شما اینجا هستید
آخرین اخبار » بسته شدن ۴۶ سايت متخلف فروش بليت هواپيما

بسته شدن ۴۶ سايت متخلف فروش بليت هواپيما

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از بسته شدن ۴۶ سايت غيرمجاز فروش بليت هواپيما از ابتداي ارديبهشت ماه تا اواسط اسفند جاري خبرداد.

رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اظهارداشت: با عنايت به اينكه برخي از سايت هاي غير مجاز به فروش بليت الكترونيكي بدون اخذ مجوز از اين سازمان اقدام كرده و گاها با فروش بليت هواپيما كه از اصالت واقعي برخوردار نبوده و موجبات نارضايتي و تضييع حقوق شهروندان و اخلال در نظم عمومي هوانوردي را فراهم آورده بودند، نسبت به انسداد و فيلترينگ برخي از اين سايت ها اقدامات قانوني به عمل آمده است.

63126 300x300 - بسته شدن 46 سايت متخلف فروش بليت هواپيما

وي افزود: به واسطه ها و سايت هاي غير مجاز هشدار مي دهيم در صورت محرز شدن تخلف اين سايت ها و ارائه هر گونه گزارش چه از طرف شركت هاي هواپيمايي و چه به هنگام بازرسي هاي دفتر نظارت و چه گزارشات مردمي با آنها برخورد مي شود.

جعفرزاده ضمن توصيه به متقاضيان مبني بر اينكه بليت هواپيما را از مراكز معتبر خريداري كنند گفت: به منظور جلوگيري از برخي تخلفات و ساماندهي فروش بليت هواپيما ليست دفاتر خدمات الكترونيكي بر روي پرتال سازمان هواپيمايي كشوري به نشاني www.cao.ir قرار گرفته و متقاضيان خريد بليت هواپيما مي توانند از سايت هاي داراي مجوز از سازمان نسبت به خريد بليت اقدام كرده و از طريق سامانه راستي آزمايي كه برروي سايت هاي شركت هاي هواپيمايي و انجمن شركت هاي هواپيمايي است از وضعيت اصالت بليت خود مطمئن شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند