شما اینجا هستید
آخرین اخبار » بازسازی در سرپل‌ذهاب

بازسازی در سرپل‌ذهاب به سرعت درحال انجام است.

سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه درکرمانشاه گفت: روند بازسازی در سرپل‌ذهاب به سرعت درحال انجام است.

سیدعباس عراقچی در مراسم افتتاح مدرسه ۹ کلاسه شهدای وزارت امور خارجه در سرپل ذهاب افزود: از مهندس بازوند استاندار کرمانشاه بخاطر زحمت بسیار زیادی که در بازسازی مناطق زلزله زده داشته اند تشکر می کنم.

photo ۲۰۱۹ ۰۳ ۱۲ ۱۱ ۰۱ ۱۳ - بازسازی در سرپل‌ذهاب

عراقچی با ابراز تاسف از اخبار فضای مجازی درباره مناطق زلزله زده ابراز داشت: متاسفانه در فضای مجازی هنوز تصاویر چادرها و کانکس های زلزله زدگان منتشر می شود که این جفا به دولت و جریحه‌دار کردن افکار عمومی است‌.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه  در ادامه عنوان کرد : روند بازسازی در سرپل‌ذهاب به سرعت درحال انجام است و شهر زیباتر و پیشرفته‌تر از گذشته درحال ساخته شدن است. حجم کار انجام شده در مناطق زلزله‌زده قابل تصور نیست که جای تشکر دارد. سفر روحانی در روز روشن به عراق عظمت ایران را نشان داد.

عراقچي خاطرنشان کرد: دکتر روحانی رئیس جمهوری کشورمان در روز روشن و با استقبال رسمی به عراق سفر کرد که این موضوع نشان دهنده قدرت و عظمت ایران اسلامی است. سفر دکتر روحانی در شرایطی با استقبال رسمی مسئولان عراقی انجام شد که در مقابل رئیس جمهوری آمریکا مدتی پیش به صورت شبانه به عراق سفر کرد و در پایگاه نظامی آمریکایی ها و بدون استقبال پیاده شد.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: مذاکرات مهمی امروز با حضور رئیس جمهوری در عراق در حال انجام است و استان کرمانشاه نیز به دلیل همسایه بودن با عراق دارای اهمیت بسیاری است.

عراقچي در انتها افزود : ویزای رایگان عراق خبر خوبی برای زوار ایرانی در سفر به عتبات عالیات است که روز گذشته با حضور روسای جمهوری ایران و عراق توافق شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند