پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه همت در البرز

4 ماه پیش
پروژه همت در البرز
پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه همت در البرز/ پیمانکار پروژه همت باید به تعهد خود در موعد مقرر عمل کند

استاندار البرز با بیان اینکه پروژه های راه سازی البرز با سرعت در حال پیشرفت است، گفت: بر اساس آخرین بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه همت، موانع تکمیل این راه برداشته شده و پیمانکار باید در موعد مقرر نسبت به اتمام کار اقدام کند.

4444444dbb1aecf74 - پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه همت در البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز درحاشیه بازدید از پروژه ادامه همت با اشاره به تاکیدات رییس جمهور مبنی بر ضرورت تسریع در بهره برداری از پروژه های راه سازی البرز و بویژه همت، خاطرنشان کرد: پروژه های قابل توجهی در حوزه راه وشهرسازی البرز شاهد هستیم که در صورت اتمام نقش مهمی را در کاهش معضلات ترافیکی خواهند داشت.
شهبازی ادامه داد: بر اساس تعهدات وزیر راه و شهرسازی در آخرین بازدید از پروژه همت، تحویل زمین، تمدید قرارداد پیمانکار، استقرار تجهیزات و برداشتن ترانشه های مسیر محقق شد و اکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است.
استاندار البرز گفت: بر اساس زمانبندی اعلام شده از سوی وزیر راه و شهرسازی، مدیر عامل شرکت زیر ساخت راه های کشور و پیمانکار، همت تا پایان نیمه اول سال ۹۸ باید به بهره برداری برسد.
شهبازی همچنین افزود: مشکلی سر آسفالت بخشی از قطعه دوم و قطعه سوم این پروژه وجود داشت که طی نشست امروز بررسی شده و دستور لازم برای حل آن صادر شد.
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: پروژه ۱۵۸کیلومتری چرمشهر -آبیک که ۵۳ کیلومتر آن در حوزه البرز به سرانجام رسیده، راه هشتگرد-طالقان، قطارشهری کرج-هشتگرد از جمله این پروژه ها به شمار می رود. کمربند شمالی کرج نیز در دستور کار شهرداری بود که به دلیل اهمیت، با پیگیری های صورت گرفته از اعتبارات ملی برخوردار شد، بر اساس این امر وزارت راه و شهرسازی در مرحله اول برای تکمیل پل بی ۱ و بی ۲ حدود ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب کرده است.
استاندار البرز گفت: همچنین تعدادی از معارضان نیز خواستار حق و حقوق خود بودند که دستورات لازم برای پیگیری داده شده است.
وی در انتها اضافه کرد: در تلاش برای زیر بار ترافیک رفتن این پروژه تا نیمه اول سال ۹۸هستیم. اکنون پروژه ادامه همت از پیشرفت ۹۰.۳درصد برخوردار شده در صورتی که در سال گذشته تا ۷۰ درصد پیشرفت داشت.
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار