شما اینجا هستید
آخرین اخبار » افزایش کرایه‌ها

افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی فردا در هیئت دولت بررسی خواهد شد.
پیروز حناچی شهردار تهران درباره نرخ جدید تاکسی و حمل و نقل عمومی گفت: این موضوع در شورا تصویب شده و فرمانداری تهران هم آن را تایید کرده است بنا به بخشنامه‌ای که سران قوا داشته‌اند افزایش قیمت‌ها را مطرح می‌کنیم که فردا در هیئت دولت مطرح و تلاش می‌کنیم حل شود.
3153 300x300 - افزایش کرایه‌ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم افتتاحیه جشنواره تاکسیرانی تهران در جمع خبرنگاران در ارتباط با دغدغه‌های تاکسیرانان در خصوص نوسازی ناوگان سیستم تاکسیرانی ، اظهار کرد: درحال حاضر حدود ٧٩ هزار تاکسی در سطح شهر داریم و جمعیت تاکسیرانان به همراه خانواده‌هایشان حدود ۴٠٠ هزار نفر است؛ تاکسیرانان نقش ٢٢ درصدی در حمل‌ونقل عمومی تهران دارند. نوسازی ناوگان تاکسیرانی برای خودروهایی که دائما در سطح شهر تردد دارند موضوع مهمی است و متوسط عمر تاکسیرانی ۶.۸ سال است یعنی به طور متوسط این خودروها باید هر ۵،۶ سال به دلیل مسافت‌های طولانی که در سطح شهر طی می‌کنند نوسازی شوند.

شهرداری تهران خاطرنشان کرد: با افزایش قیمت خودرو مشکلاتی بوجود آمده که ناوگان تاکیسرانی را نوسازی کنیم. این مسئله را پیگیری می‌کنیم تا مشکل حل شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند