اصل ماجرای افزایش قیمت بنزین

4 ماه پیش
افزایش قیمت بنزین
اصل ماجرای افزایش قیمت بنزین چیست؟
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: مجلس اطلاعی از تصمیم نهایی دولت برای افزایش قیمت بنزین ندارد و دولت باید عواقب تصمیم خود را بپذیرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌گوید:با وجود در نظر گرفتن سهمیه چند لیتری در ماه به صاحبان خودروها، بهتراست دولت تصمیم افزایش قیمت بنزین را به زمان بازگشایی مجلس و مشورت با نمایندگان موکول کند.

پیشه 300x300 - اصل ماجرای افزایش قیمت بنزین

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه با اشاره به اخبار منتشر شده ازسوی خبرگزاری‌ها مبنی بر افزایش قیمت بنزین به ۲۵۰۰ تومان از فردا شب و آغاز سهمیه‌بندی بنزین، گفت:باوجود در نظر گرفتن سهمیه چند لیتری در ماه برای صاحبان خودروها، بهتر است دولت این تصمیم را به زمان بازگشایی مجلس و مشورت با نمایندگان موکول کند یا قبل از گرفتن تصمیم در روزهای گذشته موضوع افزایش قیمت بنزین را به اطلاع نمایندگان می‌رساند تا پس از بررسی کم و کیف موضوع تصمیم نهایی گرفته شود.

دولت موظف است در هر گونه تصمیم‌گیری آسیب‌های اجتماعی محتمل آن را در نظر گیرد.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی همچنین درخصوص ضرورت عقب انداختن این تصمیم تا برگزاری جلسه با نمایندگان مجلس باتوجه به عصبانیت‌ها و نگرانی‌های مردم از افزایش قیمت بنزین، افزود: دولت موظف است در هر گونه تصمیم‌گیری خود عواقب و آسیب‌های اجتماعی محتمل آن را در نظر گیرد و لازم است تمام تصمیم‌های آن‌ها توجیه اجتماعی داشته باشند.

مجلس اطلاعی از تصمیم نهایی دولت برای افزایش قیمت بنزین ندارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مجلس اطلاعی از تصمیم نهایی گرفته شده ازسوی دولت برای افزایش قیمت بنزین ندارد./خبرگزاری خانه ملت

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار