اصل ماجرای سکته قلبی کاسیاس

4 ماه پیش
CASILLAS - اصل ماجرای سکته قلبی کاسیاس
اصل ماجرای سکته قلبی کاسیاس چیست؟
ایکر کاسیاس، سنگربان باتجربه و اسپانیایی پورتو، دچار مشکلات قلبی شده و طبق ادعای مارکا سکته خفیفی را رد کرده است.

اخبار حاکی از آن است که کاسیاس بعد از تمرینات امروز پورتو دچار مشکلات قلبی شده و به همین دلیل راهی بیمارستان گشته است. البته به نظر می رسد دروازه بان سابق رئال مادرید در حال حاضر شرایط مساعدی دارد و خطری وی را تهدید نمی کند.

01362857 300x300 - اصل ماجرای سکته قلبی کاسیاس

البته کاسیاس همچنان در بیمارستان بستری است و مشخص نیست این دروازه بان محبوب چه زمانی مرخص خواهد شد. کاسیاس که در سال ۲۰۱۵ از رئال مادرید راهی پورتو شده و فصل درخشانی را سپری کرده بود، یک فصل دیگر با باشگاه پرتغالی قرارداد دارد و مشخص نیست آیا وی باز هم قادر به بازگشت به مستطیل سبز خواهد بود یا خیر.

کاسیاس یکی از محبوب ترین ستاره های تاریخ رئال مادرید بود و در دوران حضور در این تیم پنج بار لالیگا همچنین سه لیگ قهرمانان را به دست آورد. کاسیاس پیش از پیوستن به پورتو در سال ۲۰۱۵ میلادی، با ۷۲۵ بازی، دومین بازیکن در تاریخ رئال مادرید از این حیث بود. عملکرد کاسیاس در عرصه ملی نیز درخشان بود و یورو ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ و جام جهانی ۲۰۱۰، عناوین بزرگی بود که وی در لاروخا به دست آورد.

باشگاه رئال مادرید در پیامی نوشت: باشگاه رئال مادرید رئال مادرید با تمام وجود حمایت خود را از کاپیتان محبوب ایکر کاسیاس اعلام می کند.

ایکر کاسیاس ما را در طول دوران حرفه ای خود به ما آموخته است که قدرت غلبه بر باور نکردنی ترین چالش ها را دارد. کاسیاس به ما آموخته که تسلیم شدن با فلسفه زندگی ما همخوانی ندارد نیست و دفعات بی شماری نشان داده که قوی تر از چالش های پیش رو است و ما امیدواریم کاپیتان ابدی رئال مادرید به سرعت بهبود یابد.

سرخیو راموس، کاپیتان اسپانیایی رئال مادرید و همبازی سابق کاسیاس نیز با ارسال ایموجی برای همبازی سابق خود آرزوی سلامتی کرد.
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار