بود و نبود برجام دیگر برای ایران فرقی نمی کند

4 ماه پیش
بود و نبود برجام دیگر برای ایران فرقی نمی کند
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی: بود و نبود برجام دیگر برای ایران فرقی نمی کند

محمدجواد جمالی‌نوبندگانی عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد اروپایی‌ها در برجام و به ویژه در مقابل لغو معافیت تحریم‌های هسته‌ای ایران، گفت: مسئولان و مقامات جمهوری اسلامی در دیدارها و مذاکرات مختلف به صراحت اعلام کردند که رفتارهای اروپایی‌ها در برابر اقدامات آمریکا علیه ایران پساز خروج آمریکا از برجام،  غیرمسئولانه است.

113805 300x300 - بود و نبود برجام دیگر برای ایران فرقی نمی کند

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اروپایی‌ها به نظر از سر ضعف اینچنین با ایران برخورد می‌کنند یا به قول عده‌ای اروپا و آمریکا طبق هماهنگی از پیش تعیین شده، جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دادند.

اندرونی و بیرونی برجام دیگر برای ایران تفاوتی ندارد

وی افزود: پیام‌ها و اظهارات اروپایی همه سراسر غیرمسئولانه است، ساز و کار مالی INSTRX هم بسیار ناچیز است، متاسفانه از برجام به عنوان ساختمانی چهارگوش چیزی باقی نمانده و ایران تنها در این میان باقی مانده است لذا اندرونی و بیرونی برجام دیگر تفاوتی ندارد.

عمان در لغو معافیت‌های هسته‌ای با آمریکا همراهی می‌کند/ احتمال ایستادگی روسیه

جمالی نوبندگانی خاطرنشان کرد: آمریکا دو مورد از معافیت‌های هسته‌ای ایران اعم از انتقال آب سنگین به عمان و معافیت دیگری این اجازه را به روسیه می‌داد تا اورانیورم ایران را فرآوری کند، با توجه به شرایط کشوری چون عمان به نظر می‌رسد مقابله با آمریکا به دلیل چنین تصمیم صورت نگیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: روسیه ممکن است با ایران همکاری و در برابر آمریکا بایستد البته پیش از این موضوعات حد نیاز روس‌ها باید بررسی شود تا وضعیت برقراری روابط مشخص شود./خبرگزاری ملت

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار