صدور حکم عفو برای بابک زنجانی؟؟!!

4 ماه پیش
صدور حکم عفو برای بابک زنجانی؟؟!!
اعلام صدور حکم عفو برای بابک زنجانی درصورت تسویه بدهی‌ها برای جلب همکاری متهم است.
حسینعلی حاجی‌دلیگانی با اشاره به اظهارات اخیر وکیل بابک زنجانی مبنی بر صدور حکم عفو درصورت تسویه بدهی‌های وی، گفت: این اظهارات در جهت جلب همکاری متهم است که برای تسویه حساب انگیزه بیشتری پیدا کند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بعید است بابک زنجانی به خاطر تخلفات اقتصادی خود تبرئه شود، عنوان کرد: بخشی از اموال زنجانی که در داخل کشور بوده به نفع بیت المال مصادره شده اما بخشی از دارایی های وی در بانک های انگلیس است که در حال حاضر در دسترس نیست.

c2cb4a6b 6568 4a52 b80a 8fd89af87965 300x300 - صدور حکم عفو برای بابک زنجانی؟؟!!

این نماینده خاطرنشان کرد: البته برای کسی که تخلف کرده نیز می توان ملاحظاتی را اعمال کرد و ممکن است در صورت برگرداندن تمامی بیت المال تخفیف هایی نیز شامل حال وی شود اما به هر حال مهم است که پیش از صدور حکم قضایی تمامی اموال برگردانده شده باشد.

رصد فعالیت‌های اقتصادی افرادی که در راستای بی‌اثر کردن تحریم‌ها حرکت می‌کنند ضروری است

حاجی دلیگانی در ادامه با بیان اینکه اعمال تخفیف در مجازات یک متخلف اقتصادی به خاطر همکاری‌های وی با دستگاه قضایی و اطلاعاتی نافی برخورد قاطعانه با مفسدان اقتصادی نیست، عنوان کرد: مسئولان مربوطه باید دقت نظر داشته باشند که در شرایط کنونی باز هم نیاز به افرادی داریم که در جهت بی اثر کردن تحریم‌های ظالمانه آمریکا حرکت کنند اما نباید مجددا افرادی مثل بابک زنجانی از دل آنها بیرون بیاید.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه باید لیست اموال و دارایی ها و همچنین عملکرد اقتصادی این افراد که ناشناس نیز هستند، تحت نظر باشد، خاطرنشان کرد: رصد فعالیت های اقتصادی افرادی که در راستای بی اثر کردن تحریم ها حرکت می کنند الزامی است./خبرگزاری خانه ملت

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار