شما اینجا هستید
آخرین اخبار » تبلغیات انتخابات مجلس با چه انگیزه ای؟؟!!

تبلغیات انتخابات مجلس با چه انگیزه ای؟؟!! عطش خدمت یا عطش قدرت؟؟!
بهنام آزاد فلاح فعال اجتماعی در گفت و گویی با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری اصل ماجرا از بریز و بپاش های کاندیداها در انتخابات به ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد.

آزادفلاح در این مصاحبه خاطرنشان کرد: با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال و قبل از تبلیغات کاندیده ها و هزینه های سرسام اوری که برخی نمایندگان دارند همیشه این سوال را در ذهن شهروند اگاه ایجاد میکند که ایا حقوق و مزایای ۴۸ماهه نماینده پاسخگوی این هزینه ها می باشد؟

photo 2019 05 07 05 30 42 300x300 - تبلغیات انتخابات مجلس با چه انگیزه ای؟؟!!

این فعال اجتماعی با اشاره به هزینه هایی که خیلی از اسپانسر ها به کاندیدای  انتخابات مجلس می پردازند این سوال را مطرح  کرد که  چه قول هایی بین نماینده و اسپانسر ها ردوبدل میشود که هردو این ریسک را می پذیرند و چنین پول هایی را خرج میکنند؟

ایا اصلا نماینده ای که با چنین رویکردی در پروسه انتخابات پیروز می شود،  می تواند خدمت گذار مردم حوزه انتخابیه خود باشد یا وامدار اسپانسرهای خود وپیگیر منافع آنها خواهد بود؟

این کارشناس یادآوری کرد : متاسفانه امروزه تخصص و شایسته سالاری در انتخابات جای خود را به پول و رانت داده است و نتیجه این بحران هم در بین مردم آگاه، مشهود و قابل درک می باشد.

آزادفلاح خاطرنشان کرد: قانونی نانوشته می گوید هرچه خرج کرد بیشتر تخصص کمتر و در نتیجه خدمت به مردم هم کمتر.

این فعال اجتماعی با تاکید به سخنان مقام معظم رهبری در این سال ها و توصیه ایشان به اقتصاد مقاومتی یک پیشنهاد جالب برای تبلغیات درانتخابات به کاندیداها ارائه کرد:  بهتر نیست تبلیغات کاندیدا که هر دوره با مصرف زیاد کاغذ در تبلیغات همراه هست به سمت تبلیغات اینترنتی بروید و در فضای مجازی تبلیغ کنید تا در این بحران قیمت کاغذ کمکی به این صنعت کرده باشید و هم محیط زیست و درختان کشورمان نفسی راحت بکشند.

درانتها آزادفلاح با اعلام دغدغه جامعه در حوزه اقتصادی ابراز داشت: انشاالله روزی برسد که عامه مردم ما بجای تبلیغات مالی و هزینه های گزاف برخی کاندیده ها به تخصص، دلسوزی،سابقه و شایستگی فرد رای بدهند انگاه خواهید دید تا وضعیت امروز ما چقدر تغییر خواهد کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند