شما اینجا هستید
آخرین اخبار » مردم صدای ربنای شجریان و نود عادل فردوسی پور را دوست دارند

کواکبیان: مردم صدای ربنای شجریان و برنامه نود عادل فردوسی پور را دوست دارند.

مصطفی کواکبیان در نشست علنی نوبت عصر دیروز (سه شنبه، ۱۷ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جلسه عنوان کرد: قرار بود اولویت اساسنامه سازمان صدا و سیما در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گیرد ولی متاسفانه مشخص نیست این مهم به چه دلیلی مطرح نشده است.

01391062 300x300 - مردم صدای ربنای شجریان و نود عادل فردوسی پور را دوست دارند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم صدای ربنای شجریان را دوست دارند ولی پخش نمی شود، برنامه نود عادل فردوسی پور را دوست دارند ولی شورای نظارت بر صدا و سیما که از دوستان ما هم هستند اختیار را به مدیران صدا و سیما می دهند.

چرا به علایق مردم توجهی نمی شود!!!

کواکبیان همچنین درباره بحث خصوصی سازی نیز تذکری بیان و عنوان کرد: پیش از این خصوصی سازی هفته تپه با حاشیه هایی مواجه شده بود و امروز نیز گزارشات عجیبی در خصوص پارس آباد مغان به ما رسیده است که نیاز است در این باره رسیدگی های لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان در خصوص یارانه کاغذ مطبوعات نیز عنوان کرد: با وجود تذکر مقام معظم رهبری مشکل جدی در این حوزه وجود دارد که ضرورت دارد هرچه سریع تر به آن رسیدگی شود./خبرگزاری خانه ملت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند