آیا ترامپ واقعا منتظر تماس از ایران است؟

2 ماه پیش
n82956614 72411926 - آیا ترامپ واقعا منتظر تماس از ایران است؟
Rate this post
آیا ترامپ واقعا منتظر تماس از ایران است؟
دونالد ترامپ: دوست دارم ایرانی‌ها با من تماس بگیرند!!؟؟
ابراز تمایل برای مذاکره از سوی رئیس‌جمهور آمریکا در شرایطی که تحریم‌های سنگین وجود دارد نشان دهنده بی‌منطقی ترامپ است.

ولی‌الله نانواکناری با اشاره به اظهارات اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه “دوست دارم ایرانی‌ها با من تماس بگیرند”، گفت: ابراز تمایل برای مذاکره در شرایطی که تحریم‌های سنگین وجود دارد نشان دهنده بی‌منطقی رئیس جمهور آمریکا است.

56320481 129228538213505 765984686837694902 n 300x300 - آیا ترامپ واقعا منتظر تماس از ایران است؟

ترامپ تاکنون از ۱۲ معاهده بین‌المللی خارج شده‌ است

این نماینده مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها از یک سوء تحریم‌ها را علیه ایران افزایش می‌دهند و از طرف دیگر پیشنهاد مذاکره مطرح می‌کنند، افزود: این‌گونه اظهارات ترامپ بیانگر رفتار دوگانه مسئولان آمریکایی است؛ مسئولان آمریکایی می‌خواهند با اعلام آمادگی برای مذاکره خود را طرفدار صلح و سازش نشان دهند و به دنبال فریب افکار عمومی هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: مسئولان آمریکایی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و نباید به آنها اعتماد کرد و به ابراز تمایل آنها برای مذاکره توجه کرد چرا که اگر آنها می‌خواستند مذاکره کنند از برجام خارج نمی‌شدند.

نانواکناری با اشاره به ۲ اقدام اخیر کشورمان درباره تعهدات در برجام، گفت: اقدامات ایران کاملا در جهت مصالح و منافع مردم و کشور است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تاکید کرد: اعضای ۱+۴ باید بدانند که ایران درباره نقض عهد آمریکا و عدم اجرای تعهدات برجامی از سوی اروپایی‌ها منفعلانه عمل نخواهد کرد و اگر آنها به همین روند ادامه دهند ایران استراتژی جدید خود در برجام را با قدرت پیش می‌برد./خبرگزاری خانه ملت

Rate this post
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مدیر سایت

بدون دیدگاه

رسانه های همکار