شما اینجا هستید
آخرین اخبار » پشت پرده استعفای بطحایی چه بود؟؟

پشت پرده استعفای بطحایی چه بود؟؟
پشت پرده استعفای آقای بطحایی مواردی است که دولت به وی وعده کرده بود، اما در نهایت با او همکاری نکرد.

مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای بطحایی مدت‌هاست که برای چند موضوع با مجموعه ریاست جمهوری و دولت چالش دارد.

n00077616 b 300x300 - پشت پرده استعفای بطحایی چه بود؟؟

وی بحث معیشت فرهنگیان را یکی از موارد چالش برانگیز بین بطحایی و دولت خواند و افزود: متاسفانه در این زمینه دولت همت و همکاری لازم را برای حل مشکل با ایشان نکرد.

ذوالنوری ادامه داد: یکی از وعده هایی که آقای بطحایی داده بود حل مشکل معیشت فرهنگیان بود، البته ارتقا وضعیت اجتماعی و معوقات فرهنگیان نیز از جمله مواردی بود که آقای بطحایی قول داده بود و البته دولت قول داده بود که حل کند و متاسفانه همراهی نداشت.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی بر همین اساس عنوان کرد: با توجه به این شرایط و توقعی که در فرهنگیان ایجاد شده بود، که حق مسلم فرهنگیان بود که مشکلشان حل شود، اما چون دولت همراهی لازم را با بطحایی نداشت، احساس می‌کرد وقتی دولت در حل این مشکلات همراهی نکند، نمی‌شود کاری کرد، لذا حضور خود را در این جایگاه بی تاثیر می‌دید.

کاندیداتوری وزیر سابق آموزش و پرورش؟؟!!

مجتبی ذوالنوری تصریح کرد: مدتها بود این چالش وجود داشت، دولت امروز لعاب و رنگ و بوی دیگری به این موضوع می‌دهد و پوششی با عنوان شرکت در انتخابات مجلس برای این موضوع انتخاب کردند.

نماینده مردم قم در مجبس شواری اسلامی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود آقای بطحایی برای شرکت در انتخابات استعفا داده است، این یک پوشش است، نمی‌گوییم این نیست اما پوشش و بهانه ای است برای اینکه استعفای ایشان را بپذیرند. چون او دیگر تحت هیچ شرایطی آمادگی نداشت که با توجه به وضعیتی که پیش آمده بود در دولت بماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین بیان کرد: نمایندگان درخواست و فشارهایی داشتند، از طرفی فرهنگیان نیز توقعات بحقی داشتند و همه ما هم در تلاش بودیم این وعده ها محقق و مشکلات فرهنگیان حل شود، اما در اثر عدم همکاری دولت این زمینه موفقیت حاصل نشد لذا اینگونه اخبار،اخبار پوششی است و ماجرا پشت پرده استعفا مواردی است که وعده کرده بودند اما با ایشان همکاری نکردند./خبرگزاری ملت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند