شما اینجا هستید
آخرین اخبار » دهم تیرماه اولین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران

تاریخ اولین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی مشخص شد
دهم تیرماه اولین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران به اتهام قتل عمد همسر خود میترا استاد در دادگاه کیفری استان تهران برگزار خواهد شد.

بر اساس گزارش های موجود، ۷خردادماه سال جاری وقوع قتلی در برج آرمیتا در منطقه سعادت آباد تهران به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اعلام شد.

با حضور کارآگاهان اداره دهم آگاهی تهران -ویژه بررسی پرونده های قتل و محمد شهریاری – سرپرست دادسرای جنایی تهران- در محل جنایت مشخص شد مقتول میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران است .

میترا استاد با دو گلوله به قفسه سینه در حمام خانه شان به قتل رسیده بود . از همان دقایق اولیه بعد از کشف جسد بر اساس شواهد و مستندات صحنه جرم مظنون اصلی ارتکاب جنایت محمدعلی نجفی بود ولی خبری از محل حضور نجفی بعد از به قتل رسیدن همسرش نبود.

تحقیقات برای ردگیری از محمدعلی نجفی تا چند ساعت بعد از قتل ادامه داشت و درنهایت محمدعلی نجفی خود به اداره آگاهی تهران مراجعه و خود را تسلیم کارآگاهان کرد. وی در بازجویی های اولیه به قتل همسرش میترا استاد اعتراف کرده و انگیزه کشتن همسرش را اختلافات خانوادگی و روابط کاری و شخصی میترا استاد عنوان کرد.

508675 318 300x300 - دهم تیرماه اولین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران

با پایان یافتن تحقیقات در دادسرای جنایی تهران از محمدعلی نجفی کیفرخواست وی صادر و به دادگاه کیفری استان ارسال شد. بر این اساس  اولین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی دهم تیرماه در دادگاه کیفری استان به ریاست قاضی کشکولی برگزار خواهد شد./خبر آنلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند