شما اینجا هستید
آخرین اخبار » انتقاد از مجری تلویزویون از رامبد جوان

انتقاد از مجری تلویزویون از رامبد جوان/مجری های تلویزیون به جان هم افتادند!

رضا رفیع مجری تلویزیون با انتقاد به سفر رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان به کانادا برای تولد فرزندشان به تضاد آشکار در گفتار و رفتار این بازیگر و مجری تلویزیون اشاره کرد.

6913621 425 300x300 - انتقاد از مجری تلویزویون از رامبد جوان

به نقل از خبرگزاری برنا، رضا رفیع مجری تلویزیون در یک برنامه تلویزیونی در شبکه پنج به سفر رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان به کانادا برای تولد فرزندشان واکنش نشان داد و گفت: باید به برخی ضرافت‌ها دقت کرد، مردم به حریم شخصی هیچ‌کس کاری ندارند ولی کسی که لباس ایران را پوشیده و تصاویرش نیز موجود است با بقیه مردم فرق دارد.

رضا رفیع در ادامه اظهار داشت: کسی که مدام به مردم می‌گفت ایران بمانید با دیگران تفاوت دارد و رفتارش برای مردم سوال می‌شود. به عنوان مثال اگر سالار عقیلی به کانادا رفته و در آنجا ترانه «وطنم…» را بخواند چه کسی می‌تواند آن را باور کند و بپذیرد؟ نمی‌شود این کارها را کرد و به کانادا رفت و گفت من اینجا هستم تا فرزندم به دنیا بیاید و تابعیت بگیرد و بعد به ایران برمی‌گردم پس به حریم خصوصی من دخالت نکنید.

377665 443 300x300 - انتقاد از مجری تلویزویون از رامبد جوان

این مجری در ادامه این بحث عنوان کرد: شخصی که همه مسائل خصوصی زندگی‌اش را داخل فضای مجازی قرار داده و تصاویر عروسی دومش را در جزئی‌ترین موارد به اشتراک گذاشته دیگر حریم خصوصی ندارد و نمی‌تواند وقتی مردم از او انتقاد می‌کنند بگوید که وارد حریم خصوصی من نشوید، کدام حریم خصوصی وقتی خودت همه چیز زندگی‌ات را تا امروز روی داریه ریخته‌ای که مردم به آن ایراد گرفته‌‌اند؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند