شما اینجا هستید
آخرین اخبار » بازداشت شهردار سابق چهارباغ در خصوص اتهام فساد مالی

بازداشت شهردار سابق چهارباغ در خصوص اتهام فساد مالی
به نقل از خبرگزاری میزان دادرس شعبه چهارم دادگاه عمومی بخش چهارباغ از بازداشت شهردار سابق چهارباغ در خصوص اتهام فساد مالی خبر داد.

قاضی احمدزاده دادرس شعبه چهارم دادگاه عمومی بخش چهارباغ در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از بازداشت شهردار سابق چهارباغ در خصوص اتهام فساد مالی خبر داد و بیان کرد: پیرو پرونده دستگیری اعضای شورای شهر چهارباغ، شهردار سابق چهارباغ روز گذشته بازداشت شد.

این مقام قضایی با بیان اینکه این فرد به اتهام فساد مالی بازداشت شده است، خاطرنشان کرد: تخلفات مالی بیشتری محرز شده و پرونده در حال تحقیقات و احضار مطلعان و افراد مرتبط با پرونده است.

قاضی احمدزاده حجم تخلفات بیش از چندین میلیارد است.

۲۲ خردادماه سال جاری قاضی احمدزاده از بازداشت چند تن از اعضاى شوراى شهر چهارباغ خبر داد و بیان کرد: همچنین در این خصوص یکى از معاونین شهردار، چند تن از کارمندان شهردارى و چند تن از اعضاى شوراى شهر سابق نیز بازداشت شدند و تحقیقات مقدماتى در حال انجام است و در این پرونده تعداد متهمان بیش از ١٥ نفر است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند