شما اینجا هستید
آخرین اخبار » سوتی به سبک صدا و سیما و ماجرای کشتی سارینا

جلال میرزاده عضو کمیسیون انرژی: اقدام صدا و سیما در مورد انعکاس نحوه دور زدن تحریم های نفتی قابل توجیه نیست.

نماینده مردم ایلام درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آنچه که صدا و سیما منعکس می کند به عنوان موضع رسمی نطام برداشت می شود و عملکرد این سازمان در مورد نحوه دور زدن تحریم های نفتی قابل توجیه نیست.
.jpg - سوتی به سبک صدا و سیما و ماجرای کشتی سارینا

جلال میرزایی با اشاره به پخش آیتم مسیریابی کشتی سالینا در یکی از برنامه های صبحگاهی تلویزیون در خصوص انتشار اطلاعات مرتبط با نحوه فروش نفت ایران در شرایط تحریمی در برنامه زنده تلویزیونی گفت: پیش تر شبکه خبری بلومبرگ و رویترز این گزارشات را بخش کرده بود اما هدف و رسالت صدا و سیمای ما با یک شبکه خارجی متفاوت است و نباید این کار صورت می گرفت.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: تاکنون به صدا و سیما چندین بار توسط مقام معظم رهبری تذکر داده شده است و سابقه چنین رفتارهایی را داشته اند و این مصلحت نیست که رسانه ملی در امتداد یک رسانه خارجی اطلاعات محرمانه کشور را عمومی کند تا هم زمان با تشدید فشارها علیه کشورمان و اوج گیری تحریم ها فرصت جدیدی برای دشمنان مهیا شود.

فشار بر وزارت نفت ؟؟!

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا جریانی در کشور و مجلس برای فشار به وزارت نفت فعال شده است که به دنبال آن هستند و به نظر می رسد اقدام اخیر صدا و سیما در امتداد همین جریان باشد که البته به مصلحت کشور و منافع ملی نیست.

بر اساس این گزارش بیژن زنگنه، وزیر نفت نیز در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در این باره گفت”من هم معتقدم برخی رسانه‌های خارجی دشمن ما هستند، بازنشر مطالب آنها کار خوبی نیست و رسانه‌های ما باید حواس‌شان جمع باشد و اخباری از صادرات نفت منتشر کنند که وزارت نفت آن‌ها را تایید می‌کند. اگر درست بگویند این یعنی هر چه وزارت نفت رشته کرده است آن‌ها پنبه کرده‌اند./خبرگزاری خانه ملت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند