شما اینجا هستید
آخرین اخبار » خواسته های غیرقانونی از شهردار در نظرآباد ؟؟!!! اصل ماجرا چیست؟؟

شهردار سابق نظرآباد در مورد خواسته‌های غیر قانونی فرماندار نظرآباد افشاگری کرد و گفت: زیر بار خواسته‌های غیر قانونی نرفتم.

اینها به دنبال این بودند که هر دستوری که می‌دهند از جمله مانند خریدن ماشین و دادن پول و انجام کارهای دیگری انجام شود که بنده زیر بار نرفتم!!!

داریوش یگانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج در مورد آخرین وضعیت برکناری خود از شهرداری نظرآباد اظهار داشت: بنده قبلا استعفای خود را تقدیم شورای شهر نظرآباد کرده بودم و شورای شهر با استعفای بنده موافقت نکرد.

1479797982 photo 2016 11 22 10 25 39 e1565248712806 - خواسته های غیرقانونی از شهردار در نظرآباد ؟؟!!! اصل ماجرا چیست؟؟

یگانه افزود: بنا به دلایلی تمایلی به ماندن در شهرداری نظرآباد نداشتم.

شهردار سابق نظرآباد با بیان اینکه دلایل استیضاح و برکناری اش از طرف شورای شهر ایراداتی در ساخت و ساز و عمرانی بوده است،بیان کرد: برخی افراد یکسری خواسته‌های شخصی داشتند، در مورد موضوع عمرانی موفق ترین شهردار استان تهران بوده‌ام و سابقه بنده موید این موضوع است.

یگانه با بیان اینکه برخی افراد خواسته‌های شخصی در مورد جابه جایی نیروها و دستورات تحکمی داشتند که بنده زیر بار نرفتم و به خاطر این موارد استعفا هم دادم،عنوان کرد: بعد از موضوع استعفا هم اعلام کردم که بنده بیش از یک یا دوماه بیشتر نمی‌مانم و به من اعلام کردند که استعفا صورت خوشی ندارد و موضوع به این ترتیب به سرانجام رسید.

دخالت فرماندار در کار شهرداری!!

شهردار سابق نظرآباد در پاسخ به این سئوال که آیا دخالت مسئولان دولتی در ادامه کار شما تاثیر گذار بوده است یا نه،تصریح کرد: من با آقای فرماندار مشکلی پیدا کردم و مشکلات ما از ناحیه آقای فرماندار بود، فرماندار نظرآباد در کار ما دخالت می کرد و ما هم زیر بار نرفتیم و وی هم شوراها را خواست، رفتن و برکناری بنده از آنجا آب خورد.

یگانه در پاسخ به این سوال که آیا برکناری شما با فشار فرماندار نظرآباد بوده است یا خیر،گفت: دقیقا،فرماندار شوراها را چندین بار خواست،وی خواسته‌هایی از ما داشت که انجام ندادیم،از شوراها خواست که شهردار را بردارید و شهردار با ما همکاری نمی‌کند.

شهردار سابق نظرآباد با بیان اینکه طبیعی است که کسی که خواسته غیر قانونی دارد ما با وی همکاری نکنیم،تصریح کرد: فرماندار نظرآباد شهردار را بیشتر به شکل یک کارپرداز می دید که من زیر بار این داستانها نرفتم، اینها به دنبال این بودند که هر دستوری که می‌دهند از جمله مانند خریدن ماشین و دادن پول و انجام کارهای دیگری انجام شود که بنده زیر بار نرفتم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند