شما اینجا هستید
آخرین اخبار » دستگیری زوج سارق هشتگردی

دستگیری زوج سارق هشتگردی

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری زن و شوهری که با شگرد خاص مبادرت به سرقت اموال مردم می کردند، خبر داد.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ سرهنگ فضعلی شاه فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: بعد از ثبت شکایات متعدد مردمی از سرقت خودرو یا اشیا داخل آن و انجام تحقیقات گستره پی بردیم اغلب سرقت های انجام شده اطراف پارک مادر شهر هشتگرد صورت گرفته است.

3963510 434 - دستگیری زوج سارق هشتگردی

وی ادامه داد: این سارقان با شناسایی کسانی که برای تفریح و خوردن شام در شب های تابستان به پارک مادر هشتگرد می آمدند مبادرت به سرقت خودرو یا اشیا درون آن می کردند.

سرهنگ فضعلی شاه افزود: سارق با همدستی همسرش با داشتن یک سوئیچ خاص، درب انواع پراید را به راحتی باز می کرد و خودرو هایی که ایمنی لازم را نداشتند را سرقت می کرد.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: از مخفیگاه سارقان ۵ دوچرخه، ۲ هزار متر کابل، ۵ دستگاه خودرو و مقادیری زیادی از اشیایی که از داخل خودرو ها سرقت شده بود کشف و ضبط شد.

وی افزود: قطعات و لوازم ۲ دستگاه از خودرو ها کاملا به مال خر فروخته شده بود که در این رابطه مال خر نیز شناسایی شده است.

وی همچنین از دستگیری دو نفر از مواد فروشان در مجموعه پارک مادر خبر داد.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: این دو در محدوده پارک ها مبادرت به فروش هرویین به جوانان داشتند به دام پلیس افتادند. ۱۷۳ گرم هروئین بصورت بسته بندی در ۱۱۸ پک آماده فروش از این دو مواد فروش کشف شد.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از شهروندان خواست دقت لازم را در ایمنی خودرو های خود داشته باشند و مواظبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند تا در دام مواد فروشان قرار نگیرند.

سرهنگ فضعلی شاه در پایان از کسانی که اموالشان در روزهای اخیر به سرقت رفته و موضوع سرقت خود را به پلیس ۱۱۰ اعلام کردند خواست تا نسبت به شناسایی اموال خود به کلانتری ۱۱ هشتگرد مراجعه کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند