شما اینجا هستید
آخرین اخبار » انتقال زندان های البرز عزم جدی می خواهد

انتقال زندان های البرز عزم جدی می خواهد که این عزم جدی در مسئولان البرزی وجود ندارد

محسن انصاری نایب رییس مجمع جوانان استان البرز و عضو هیئت رئیسه مجمع ملی جوانان کشور گفت: در استان البرز عزم جدی برای انتقال زندان ها وجود ندارد اما با انسجام نهادهای انقلابی و فرهنگی این اتفاق رخ خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از البرز، عضو هیئت رئیسه مجمع ملی جوانان کشور و نایب رییس مجمع جوانان استان البرز اظهار کرد: انتقال زندان های متعدد استان البرز به مناطق دورافتاده، قدمی مثبت در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی خواهد بود.

محسن انصاری با بیان اینکه تعداد زندان های استان البرز در شان و جایگاه عموم شهروندان البرزی نیست، بیان داشت: مسئولین استانی به خصوص نمایندگان مجلس بایستی تمام توان و قوای خود را در جهت انتقال زندان ها به خارج از استان به کار گیرند.

عضو هیئت رئیسه مجمع ملی جوانان کشور تصریح کرد: در این صورت می توان از سمن های فعال استان البرز و تمامی نهادهای فرهنگی توقع داشت تا البرز را به شهری امن برای نوجوانان و جوانان تبدیل کنند؛ چراکه عامل اصلی بزه و آسیبهای اجتماعی، زندان ها و عوامل مرتبط با آنها بوده و تلاش نهادهای فرهنگی و اجتماعی در این راستا قطعا مثمر ثمر خواهد بود.

انصاری همچنین به نقش تاثیرگذار جوانان انقلابی استان، خانواده های معظم شهدا و بسیجیان دریادل اشاره کرد و گفت: با انسجام نهادهای انقلابی و فرهنگی در استان البرز می توان در راستای انتقال زندان های استان قدم های مفیدی برداشت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند