شما اینجا هستید
آخرین اخبار » رویداد توبان در کرج (هر ماه شاهد بانوان موفق باشیم)

رویداد توبان در کرج، پشتکاری برای شناسایی بانوان موفق ایران

توبان چیست؟

یکی از مهم ترین معیارها جهت سنجش درجه توسعه یافتگی یک کشور، میزان اهمیت و اعتباری است که زنان در آن کشور دارا می باشند. اکنون نگاه جهان، بیشتر به سوی زنان معطوف شده است زیرا امروز، برای تحقق توسعه اجتماعی، تسریع فرایند توسعه اقتصادی و محقق شدن عدالت اجتماعی، چنانچه به زن به عنوان نیروی فعال و سازنده نگریسته شود، قطعا تاثیر بسیاری در روند توسعه و افزایش کمی و کیفی نیروی انسانی آن جامعه خواهد داشت.
در حال حاضر نیمی از کل جمعیت جهان را زنان تشکیل می دهند و پرورش دهنده‌ی نیمی دیگر از جمعیت جهان هستند. زنانِ فعال نسلی نو اندیش، خلاق و پویا، و زنان منفعل نسلی منفعل، بی هدف و خمود را تربیت می‌کنند. از این روی، منعل یا فعال بودن در زنان حائز اهمیت است.

b5396952 e4bd 4fe1 a3ca 506e3bb8d691 - رویداد توبان در کرج (هر ماه شاهد بانوان موفق باشیم)0a7375eb 4e9a 4870 85ea 7536c9829ea6 - رویداد توبان در کرج (هر ماه شاهد بانوان موفق باشیم)

666c526d d33c 43fb 8a63 fc6dda40a926 - رویداد توبان در کرج (هر ماه شاهد بانوان موفق باشیم) f4952042 c93a 4f74 8dd4 d520718c99ae - رویداد توبان در کرج (هر ماه شاهد بانوان موفق باشیم)

توبان رویدادی در زمینه ی توان افزایی بانوان است که با هدف ایجاد بستری مناسب برای رسیدن به خودباوری و رشد بانوان ایجاد شده است.
از بانوان موفق و شاخص در هر زمینه‌ای بالاخص فعالان اقتصادی دعوت می شود تا از راه پر فراز و نشیب موفقیتشان بگویند. از قصه ی رسیدن و فتح قله ها و اینکه چه چیزی و چه عاملی سبب سازِ این رخداد عظیم بوده است.

نکته ی جالب توجه این است که همه ی بانوان موفق از سدهایی سخن می گویند که نه در بیرون از ما، نه ساخته شده ی جامعه، خانواده و شرایط، بلکه ساخته شده ی دست خودمان است. از سدهایی که اگر در درون هر زنی شکسته بشود،مانند برداشتن پا از روی پدال ترمز عمل می کند و سبب می شود جهشی عمیق و اساسی صورت بگیرد.

از آنجایی که نیمی از جمعیت را زنان تشکیل داده و پرور دهنده ی نیمی دیگر از جمعیت هستند، تصمیم گرفتیم این پروژه را با دید بزرگتر و چشم اندازی وسیع تر بنگریم.

چشم انداز جامعه ی پویاتر، نسلی فعالتر و مسئولیت پذیرتر.

توبان هر ماه به صورت منظم در یکی از سالن های شهر کرج برگزار می شود. هشتمین رویداد، ۲۲ آبان در تالارنژادفلاح برگزار می گردد. از علاقمندان، چه خانم و چه آقا، دعوت می شود در این رویداد شرکت کنند و لطفا برای دریافت خدمات پذیرایی مناسب تر ثبت نام بفرمایید.

این رویداد رایگان بوده و حضور برای عموم آزاد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند