شما اینجا هستید
آخرین اخبار » گلایه های یک فعال رسانه ای و فعال فرهنگی از کاندیداهای مجلس در ساوجبلاغ

داستان کاندیداها و حافظه تاریخی مردم در ساوجبلاغ

گلایه های یک فعال رسانه ای و فعال فرهنگی از کاندیداهای مجلس در ساوجبلاغ

روز گذشته در حالی ماراتن ثبت نام یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان به اتمام رسید که با رشد عاشقان خدمت به مردم، ۵۱ نفر پرچم خدمت را در دست گرفتند و اغلب آنها با شعارهای آرمانی سعی داشتند حضور خود، در انتخابات را متفاوت تر از رقیبان به اطلاع مردم برسانند یا به قولی یک بمب خبری از حضور خود بسازند.

اغلب کاندیداها سعی کردند با شعارهای دهن پرکن و با حمایت‌های به زعم خود اقشار پرتراکم و تاثیر گزار از جمله نخبگان، جوانان و… پا به میدان بگذارند، اما بسیار متاسف شدیم از اینکه دیدیم این دوره هم تفاوت چندانی با دوران قبل ندارد بلکه نقابها عوض شده وگرنه افکار همان است.

آهای آقای کاندید!!!!!

چرا هیچ کاندیدایی با حمایت کارگران، زنان سرپرست خانوار، بیکاران و هزاران خانواده ایی که به نان شبشان محتاج هستند پای به میدان خدمت نگذاشتند؟ چرا حامی همه آنها سرمایه داران، نخبگان ورزشکاران و جوانان هستند؟ آقای کاندیدا! شاید شما هنوز به درک کاملی از اجتماع نرسیده ایی، شما هنوز لایه های جامعه را خوب نشناخته ایی، مردم نیازی به کاندیدایی که با حساب های مجازی وارد گروههای تلگرامی شده اند و جرات معرفی خود را نداشته و در پشت نقاب دروغین خود مخفی شده اند ندارند! مردم رجایی ها می خواهند تا زندگی آنها را بفهمد. نه اینکه با زندگی پر زرق و برق داعیه خدمت به فرودستان را داشته باشند.

کاندیداهایی که تا الان معلوم نبود کجا هستند، هیچ خبری از آنها نبود! نه مشارکت اجتماعی، نه حضور در بطن جامعه و حتی نه زندگی در این منطقه! اگر هم مدیری در منطقه بودند در حوزه خود چگونه خدمت کردند؟!

کاندیدای محترم! هرچقدر شما سعی کردید پرشور تر حضور پیدا کنید، این مردم دیگر برایشان فرقی ندارد که چه کسی قرار است نماینده آنها شود! شاید احساس تکلیف کنند و در انتخابات شرکت کنند اما دیگر امیدی به نماینده خود ندارند چون به خوبی می دانند این چراغ فقط اطراف خود را روشن خواهد کرد. اینها را مردم فراموش نکرده اند و ادوار گذشته به وفور دیده اند، هزینه های نجومی را چه کسانی انجام داده اند و چگونه باز پس گرفتند!

نگاه مردم در این دوره متفاوت تر و جسور تر از قبل، اهداف کاندیداها را دنبال خواهند کرد و منتظر آغاز خودنمایی و عرض اندام آنها خواهند بود که ببینند چند مرده حلاجند!

 

یادداشت از محمدتقی قیاسی مدیرمسئول پایگاه خبری ساوجبلاغ نیوز

886cb3b7 3d18 4a65 9d51 d1456522a578 - گلایه های یک فعال رسانه ای و فعال فرهنگی از کاندیداهای مجلس در ساوجبلاغ

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند