شما اینجا هستید
آخرین اخبار » کاشت درختان دارویی و مثمر در فضای دانشگاه

پیشنهاد خلاقانه رئیس کمیسیون برنامه بودجه شورای کلانشهر اراک

پیشنهاد کاشت درختان دارویی و درختان مثمردر دانشگاه آزاد اسلامی اراک و فضا های آموزشی به منظور ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت ازمحیط زیست

با حضور مهندس ایرج رضایی عضو شورای شهردر حوزه ریاست دانشگاه و در دیدار بارئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی اراک جناب آقای دکتر کلانتری طرح غرس درخت در فصل کاشت به منظور ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از محیط زیست و استفاده بهینه از درختان مثمر و درختان دارویی برای اولین بار در استان در فضای دانشگاه آزاد اراک را پیشنهاد نمود.

مهندس رضایی در دیدار با رئیس دانشگاه ازاد اراک برای اولین باردر استان غرس درخت یا نهال مثمر ثمر به جهت استفاده بهینه و مطلوب از فضای سبز و ارزش اقتصادی، درختان دارویی در سطح دانشگاه درمحیط آموزشی را طرح موضوع کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه و عضو شورای شهر گفت: یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی، حفظ و نگهداری محیط زیست می باشد و در این راستا برای استفاده بهتر و بهینه و با هدف معرفی الگو جدید علمی دانشگاه به جامعه و توسعه کاشت درختان دارویی و مثمر اقدام به غرس درختان دارویی در دانشگاه طرحی نو و بسیار مفید میتواند باشد.

مهندس ایرج رضایی ضمن پیشنهاد این خلاقیت اظهار امیدواری کرد با الگو قرار دادن این اقدام دانشگاه ازاد اسلامی اراک و معرفی آن به سطح جامعه و توسعه کاشت گیاهان و درختان دارویی و مثمر،اراک و محیط های آموزشی آن می تواند به قطب درختان دارویی و مثمر غرب کشور تبدیل شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند