شما اینجا هستید
آخرین اخبار » گرانی افسار گسیخته در کشور

گرانی افسارگسیخته در کشور، نتیجه سوءمدیریت‌ است

امروز شاهد گرانی افسارگسیخته در عرصه های مختلف هستیم که این موضوع موجب افزایش فشار بر اقشار کم درآمد شده است.

علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس یازدهم در گفت‌وگویی در خصوص اولویت های کاری مجلس یازدهم در راستای رفع دغدغه های معیشتی مردم، گفت: امروزه شاهد گرانی افسارگسیخته در عرصه های مختلف هستیم که این موضوع موجب افزایش فشار بر اقشار کم درآمد شده است.

unnamed 16 - گرانی افسار گسیخته در کشور

این نماینده با تاکید بر اینکه نابسامانی شدیدی در بازار شاهد هستیم، اظهار کرد: متاسفانه دلیل جدی این نابسامانی، سوء مدیریت دولتمردان است و در این راستا پاسخگویی هم وجود ندارد.

منادی سفیدان با اشاره به اینکه شیوع کرونا موجب شده مرزهای کشورمان بسته شود که این امر سبب آسیب اقتصاد داخلی شد، ادامه داد: این مهم در حالیست که مسئولان اجرایی کشور همواره باید برای بروز بحران در اقتصاد آماده باشند تا بتوانند واکنش مناسب انجام دهند نه اینکه قصور را بر گردن یکدیگر بیاندازند.

قانون خوب وجود دارد ولی اجرا نمی شود!!

عضو ممع نمایندگان آدربایجان شرقی با بیان اینکه رفع دغدغه های معیشتی جامعه نیازمند تصویب قانون جدید نیست، افزود: در واقع قوانین مناسب برای ایجاد رونق در اقتصاد و کسب و کار وجود دارد اما به درستی اجرایی نمی شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید اذعان کرد سرمایه لازم برای ایجاد رونق و جهش تولید در دستگاه های مختلف وجود دارد اما باید به درستی در کشور تقسیم شود تا علاوه بر رعایت عدالت، شاهد رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو هیأت رئیسه مجلس از دریافت ۱۴ طرح اقتصادی از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: منتخبان یازدهم توجه جدی به معیشت مردم دارند./ خانه ملت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند