شما اینجا هستید
آخرین اخبار » پرداخت حق کتابخانه های عمومی اهمال نشود

شهرداری ها در پرداخت حق کتابخانه های عمومی اهمال نکنند

به گزارش پایگاه خبری اصل اجرا امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۹، دکتر سپهر سجادی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرهای گلسار و جدید هشتگرد که در دفتر بخشدار مرکزی شهرستان برگزار شد بر لزوم اجرای دقیق شهرداری ها در پرداخت تکالیف خود در خصوص اجرای ماده ۶ قانون نگهداری کتابخانه های عمومی و پرداخت نیم درصد درآمد ها برای تقویت کتابخانه های عمومی اهمال کاری نکنند.

بخشدار مرکزی ساوجبلاغ در ادامه خاطر نشان کرد: از تهدید کرونا و تعطیلی کتابخانه های عمومی به عنوان فرصتی برای بهسازی و زیبا سازی و اجرای مناسب سازی معابر و دیگر کارهای بهسازی کتابخانه استفاده شود. شهرداری ها و دستگاه های خدمات رسان در این امر همکاری لازم را داشته باشند.

دکتر سجادی خارط نشان کرد: انشالله با کمک خدا و حمایت فرماندار محترم در خصوص تکمیل ساختمان داخل پارک و محوطه سازی پارک شهر گلسار به منظور راه اندازی کتابخانه نهادی در ساختمان مذکور در ماه های جاری اقدام خواهد شد و باید از فرصت خیرین و هم همکاری شهرداری برای راه اندازی کتابخانه ای که بیش از ۸۰ درصد از پروژه تکمیل شده اقدام گردد.

رییس انجمن کتابخانه های عمومی در بخش مرکزی خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم در هفته دولت با همکاری شرکت عمران نسبت به انجام آیین آغاز عملیات عمرانی کتابخانه فاز هفتم با هماهنگی فرمانداری اقدام کنیم.

بخشدار مرکزی پیشنهاد کرد کتابخانه های عمومی برنامه دیدار اهالی فرهنگ و هنر و نویسندگان با حمایت مالی شهرداری در شهر جدید هشتگرد و بازدید از کتابخانه های عمومی شهر جدید برابر پرتکل های بهداشتی و ضوابط ستاد ملی کرونا اقدام کند.

47dbeeaa 73fe 4f41 a0ae 391ca7df2aea - پرداخت حق کتابخانه های عمومی اهمال نشود

 

1198ba7c 52f9 407e a509 52bb9596c8af - پرداخت حق کتابخانه های عمومی اهمال نشود

 

d32cf722 f699 4621 b025 0038f9bd4d96 - پرداخت حق کتابخانه های عمومی اهمال نشود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند