شما اینجا هستید
آخرین اخبار » دولت جوان انقلابی و حل مشکلات جامعه

نگاه دولت جوان انقلابی برای رفع مشکلات به ظرفیت‌های داخل کشور است

علی حدادی نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد در مجلس یازدهم گفت: دولت جوان انقلابی همه توان خود را برای فعالسازی ظرفیت‌های درونی کشور به کار خواهد گرفت تا اینکه مشکلات بوجود آمده رفع شوند.

علی حدادی در گفت‌وگویی به دولت جوان انقلابی مد نظر رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: یکی از نکات مهم و خصوصیات دولت جوان انقلابی این بوده که شناخت کامل نسبت به ظرفیت‌های داخل کشور را دارد و همه تلاش خود را برای فعال‌سازی این پتانسیل‌ها به کار خواهد گرفت.

 

cc0ecfc884bb411db7bcbc007cfec8d5 - دولت جوان انقلابی و حل مشکلات جامعه

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در ادامه افزود: توانمند بودن دولت بسیار مهم بوده؛ یعنی نشاط، شادابی و انگیزه لازم را برای کار و فعالیت دارا باشد؛ بنابراین امروز ما با دولتی پیر و خسته مواجه هستیم که کارایی لازم را ندارد.

نماینده مردم  شهرستان های طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ تاکید کرد: دولت فعلی توانمندی لازم برای استفاده مطلوب از ظرفیت‌های داخل کشور را ندارد؛ چرا که نگاه‌شان به غرب است و نمی‌خواهند از فرصت‌های موجود در جهت رفع مشکلات بهره لازم را ببرند.

حدادی در انتها اظهار کرد: دولت جوان انقلابی امید را برای مردم زنده نگه خواهد داشت و از ظرفیت‌های عظیمی که در کشور وجود دارد به نحوی مطلوب بهره خواهند برد؛ فلذا جوانان بسیاری در کشور داریم که ازتوانمندی‌های بسیاری برخوردار و می توانند در ساختار اجرایی کشور تحول ایجاد کنند./ خبرگزاری خانه ملت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند