شما اینجا هستید
آخرین اخبار » ارائه ۵۴۶ تسهیلات اشتغال به متقاضیان در شهرستان نظرآباد

ارائه ۵۴۶ تسهیلات اشتغال به متقاضیان در شهرستان نظرآباد از سوی صندوق کارآفرینی امید

صندوق کار آفرینی امید شهرستان نظرآباد از آغاز فعالیتش از سال ۹۲ تا کنون، ۵۴۶ فقره تسهیلات با صرف هزینه بیش از ۲۴ میلیارد و  ۲۷۷ میلیون تومان شامل ۱۵۶ فقره در بخش کشاورزی، ۱۲۳ فقره در بخش صنعت و ۲۶۷ در بخش خدمات به متقاضیان تسهیلات پرداخت کرده است.

مهدی ناصری رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان نظرآباد  درگفت و گویی با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری اصل ماجرا گفت: از بدو تاسیس  صندوق کارآفرینی امید در نظرآباد از سال ۹۲ با تاکید بر حمایت از کارآفرینان  و در راستای ایجاد اشتغال پایدار، رونق تولید و گردش چرخه صنعت در شهرستان نظرآباد  بیش از ۸ میلیارد و ۵۹۰  میلیون تومان به متقاضیان پرداخت شده است.

554553f9 f539 40ba a68d 117668953d5c - ارائه 546 تسهیلات اشتغال به متقاضیان در شهرستان نظرآباد

وی  به تسهیلات بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت : از زمان تاسیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان نظرآباد تا کنون ۱۵۶ فقره تسهیلات بخش کشاورزی با صرف اعتبار  ۸ میلیارد و ۵۴۹ میلیون تومان میلیون تومان برای راه اندازی و تاسیس فعالیت های این بخش پرداخت شده است.

رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان نظرآباد این نهاد را حامی کارآفرینان دانسته و خاطر نشان کرد: در حوزه خدمات نیز ۲۶۷ فقره تسهیلات با اعتبار ۶ میلیارد و ۷۶۸ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت شده است.

ناصری با اشاره به شرایط فعالیت اقتصادی در شهرستان نظرآباد در۳ حوزه اصلی کشاورزی، خدمات و صنعت به صورت تقریبا یکسان و همسطح اعلام کرد: صندوق کار آفرینی امید شهرستان نظرآباد از آغاز فعالیتش با صرف هزینه بیش از ۲۴ میلیارد و  ۲۷۷ میلیون تومان ۱۵۶ فقره در بخش کشاورزی، ۱۲۳ فقره در بخش صنعت و ۲۶۷ در بخش خدمات به متقاضیان تسهیلات پرداخت کرده است.

وی همچنین در انتها یادآور شد: ۶۸ درصد متقاضیان تسهیلات مردان و ۱۸ درصد زمان بوده اند و حدود ۲ درصد نیز به صورت شخصیت حقوقی از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در شهرستان نظرآباد استفاده کرده اند.

82853949 76ca 47fa 9aac 6ebf35275a8c - ارائه 546 تسهیلات اشتغال به متقاضیان در شهرستان نظرآباد

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند