شما اینجا هستید
آخرین اخبار » طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری

اتمام بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون شوراها
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از اتمام بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد.

علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس یازدهم و سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در گفت وگویی با اشاره به نشست امروز کمیسیون امور دخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: در این نشست بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری به اتمام رسید و از هفته آینده بررسی اصلاحات قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد.

.jpeg - طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس ادامه داد: با اتمام بررسی اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، این طرح برای بررسی و تصویب نهایی در صحن به هیات رییسه مجلس ارسال شد و بر اساس نوبت دهی در دستور کار صحن علنی قرار خواهد گرفت.

حدادی در ادامه توضیح داد: در نشست امروز کمیسیون بازنگری کلی بر روی موارد اصلاحی صورت گرفت و برخی اصلاحات و ویرایش ها برای رفع نگرانی هایی که به کمیسیون منعکس شده بود اعمال شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به جزییات گفت: تغییراتی در مصداق رجال سیاسی اعمال شد اما سن کاندیدای ریاست جمهوری حداقل ۴۵ و حداکثر ۷۵ و شرط مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تغییر پیدا نکرد. جزییات بیشتر این تغییرات پس از ویرایش نهایی رسانه ای خواهد شد./ خبرگزاری خانه ملت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند