شما اینجا هستید
آخرین اخبار » سومین دوره المپیاد و نمایشگاه کشوری صنعتگران رباتیک و مکاترونیک به میزبانی البرز

سومین دوره المپیاد و نمایشگاه کشوری صنعتگران رباتیک و مکاترونیک به میزبانی استان البرز برگزار می شود

پدرام فروغی شاد مدیر مسئول و دبیر اجرایی سومین دوره المپیاد و نمایشگاه کشوری صنعتگران رباتیک و مکاترونیک، در مصاحبه ای با پایگاه خبری سمن جوانان ، از برگزاری سومین دوره المپیاد و نمایشگاه کشوری صنعتگران رباتیک و مکاترونیک به میزبانی استان البرز خبر داد.

indwwwex - سومین دوره المپیاد و نمایشگاه کشوری صنعتگران رباتیک و مکاترونیک به میزبانی البرز

فروغی شاد افزود این دوره نیز مانند دوره های قبل در راستای شناسایی و تشویق پژوهشگران و صنعتگران حوزه رباتیک و مکاترونیک در سه بخش دانشجویی، دانش آموزی و آزاد برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است هرکدام از دوره های قبل این رویداد به رسم احترام و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نام شهدای کشور نامگزاری شده که سومین دوره به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نام گذاری شده است.

این رویداد به صورت آنلاین برگزار می شود

مدیر مسئول و دبیر اجرایی سومین دوره المپیاد و نمایشگاه کشوری صنعتگران رباتیک و مکاترونیک افزود، با توجه به شیوع ویروس کرونا و جهت جلوگیری از انتقال ویروس این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد و طرح های ارائه شده توسط داوران مجرب داوری و پس از اعلام نظر نتایج اعلام خواهد شد و از افراد منتخب ضمن اهدا جوایز ارزنده تقدیر به عمل خواهد آمد و همچنین به کلیه ی شرکت کنندگان نیز گواهی حضور در المپیاد علمی و مهارتی اعطاء میگردد.هیئت داوران این دوره نیز متشکل از اساتید دانشگاه، متخصصین، مهندسین، مرابیان و مدرسان منتخب رباتیک و مکاترونیک بوده که در صورت نیاز با شرکت کنندگان ارتباط مجازی برقرار خواهند نمود.

همکاری گسترده سازمان های علمی و سازمان های مردم نهاد

وی در ادامه گفت این دوره توسط سازمان مرکزی انجمن سفیران علم گستر و معاونت علمی و پژوهشی ناحیه مقاومت بسیج امام سجاد (علیه السلام) و با همکاری و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه شهرداری کرج، مرکز آموزش خانه صنعت و معدن البرز، ستاد یادواره شهدای غرب کرج، انجمن علمی انرژی خوشیدی ایران (نمایندگی استان البرز)، انجمن علمی و دانشجویی کارنیک، و همچنین مجمع جوانان استان البرز برگزار می شود.

فروغی شاد افزود: لازمه ي پرورش استعداد هاي درخشان و صاحبان ايده، شناسايي و معرفي اين افراد به مراكز مختلف و مسئولين مرتبط اين حوزه مي باشد و اينگونه مسابقات و المپيادهاي علمي فرصت مناسبي جهت شناسايي اين افراد است.

فروغی شاد در انتها اظهار داشت: با توجه به نام گذاري استان البرز به عنوان قطب علم و فناوري كشور بايد ديد ويژه تري نسبت به فناوران، مخترعان و پژوهشگران داشت و فضاي مناسبي را براي نخبگان فراهم نمود كه براي اينكار بايد از تمامي ظرفيت ها و پتانسيل هاي موجود در استان و كشور جهت رفاه و ارتقاء اين عزيزان استفاده كرد.
گفتنی است دوره قبل نیز با حضور بیش از ۱۵۰ نفر در تیم های مختلف آزاد، دانشجویی، دانش آموزی و کودک از سراسر کشور در تالار شهیدان نژادفلاح استان البرز برگزار شده بود./ پایگاه خبری سمن جوانان

ARMO CUP یسیسی7 1 - سومین دوره المپیاد و نمایشگاه کشوری صنعتگران رباتیک و مکاترونیک به میزبانی البرز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری اصل ماجرا | در کمتر از دو دقیقه، "اصل ماجرا" برای شما مهمترین وقایع اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی روز را بازگو میکند